Офісні лінзи для роботи в приміщенні Room&Near

Як обрати ідеальні офісні лінзи?

Чи відхиляєтесь Ви назад, або навпаки, присуваєтесь вперед, аби ясно бачити те, що на моніторі?

Відчуваєте себе втомленим, коли довго працюєте з планшетом, ноутбуком або комп’ютером?

Втомлюєтесь при роботі на близьких відстанях?

Найкращий вибір

Офісні лінзи для близьких і середніх відстаней серії Room&Near – ідеальне рішення для Вашої комфортної праці в офісі або приміщенні. Дозволяють відновити гострий зір і знов отримувати задоволення від роботи та відпочинку

Допомогають у читання невеликих шрифтів та баченні найдрібніших деталей на екранах комп’ютерів і смартфонів

Завдяки офісним лінзам від Rupp+Hubrach Ваша постава буде розслабленою, а очі і тіло готові до відпочинку або занять спортом навіть після довгого робочого дня

Варіанти дизайну
YSIS IMPULSE R&N
Максимально широкі поля зору за рахунок індивідуального дизайну. Гарантія комфорту за технологією внутрішньої прогресії. З огляду на Ваші потреби – змінний дизайн для зору на 1, 2 або 4 метри. Враховує відстань до Вашого монітору
XFREE R&N
Великі поля зору на робочих відстанях. Завжди природнє та ергономічне положення голови. Ідеально підходить для звичної Вам відстані – 1,2 або 4 метри
Ідеальне рішення для будь-якої відстані
Як обрати ідеальні офісні лінзи
До 1 метра:

+ Для статичної роботи на близьких відстанях

+ При використанні одного великого або декількох екранів

+ Для гарного огляду столу і робочої поверхні

До 2 метрів:

+ Для ідеального огляду великих робочих дистанцій

+ Переважно для статичної роботи

+ Комфортна комунікація із співрозмовником

До 4 метрів:

+ Для динамічної діяльності та вільного пересування по кімнаті

+ Для проведення нарад, публічних виступів та роботи з аудиторією

+ Для варіабельних робочих зон, включаючи роботу за комп’ютером

Природнє, ергономічне положення тіла
Переваги офісних лінз Room&Near
Максимально широкі поля зору
за рахунок ідеального дизайну
Змінний дизайн на 1, 2 або 4 метри
Комфорт за технологією внутрішньої прогресії
Завжди природнє і ергономічне
положення тіла
Можливість обрати ідеальну,
звичну для вас робочу відстань
Легка та швидка адаптація

Офісні Room&Near

Детальніше

Для роботи в офісі можуть знадобитися якісні лінзи. Завдяки їм зір буде постійно перебувати в оптимальному стані, що позначається на продуктивності роботи. Усередині приміщення особливі умови, через що лінзи повинні володіти певними особливостями. Вони можуть стати в пригоді не тільки для роботи, але і для відпочинку. Якщо звернутися в перевірене місце, можна купити офісні лінзи для окулярів. В такому випадку можна розраховувати на швидке обслуговування, професійні консультації та багато інших переваг.

Особливості офісних лінз

Найпопулярнішим рішенням в даному сегменті може виявитися німецька продукція. Це традиційна європейська якість, яка припаде до смаку абсолютно всім. Завдяки таким лінзам з'являється можливість бачити найдрібніші деталі на екрані смартфона або монітора, читати навіть невеликий шрифт.
Європейський бренд з перевіреною репутацією використовує у виробництві тільки сучасні технології, що позначається на ефективності використання. Офісні лінзи німецького виробництва дозволяють зробити умови для людини, що працює в офісі перед екраном максимально комфортними. Головне — купити офісні німецькі лінзи для окулярів в перевіреному місці, щоб розраховувати на отримання повного набору переваг.
Працювати з такими лінзами можна на різних відстанях, що робить їх універсальним рішенням. Головне звернутися до професіоналів за консультацією на попередньому етапі, щоб не помилитися у виборі. Є моделі, які підійдуть для статичної роботи на невеликих відстанях, для повноцінного огляду робочої поверхні та столу. Існують моделі, які дозволяють забезпечити оптимальні умови для розмов зі співробітниками, ідеально оглянути всю робочу дистанцію. Окремо існують лінзи для динамічної діяльності та вільного переміщення по офісу, проведення нарад. Вибравши офісні лінзи рупп хубрах, ви отримаєте краще рішення для офісної роботи.

Купити офісні лінзи Rupp+Hubrach в Україні

Щоб отримати доступ до великого асортименту оригінальних лінз для роботи в офісі, доцільно звернутися в перевірену компанію. В такому випадку вибрати та придбати офісні лінзи фрі форм буде неймовірно просто. До основних плюсів такого підходу можна віднести:

  • Чесні ціни та чудова німецька якість.
  • Комфортне обслуговування.
  • Швидка доставка, зручні методи оплати.

Нескладно придбати їх у нас з офіційною гарантією від виробника. Замовити їх можна в потрібній кількості на вигідних умовах зі швидкою доставкою.