Індивідуальні монофокальні лінзи Ysis

Комфортний зір на будь-яких відстанях? Цілком реально!

Індивідуальні монофокальні лінзи Ysis – Ваша гарантія зорового комфорту. Завдяки використанню індивідуальних особливостей, лінзи оптимізуються під Ваші зорові потреби. Тим самим Ви отримуєте максимально чіткий та точний зір

Варіанти дизайну
В залежності від Вашого стилю життя – Ysis пропонує відповідний пріоритет відстані зору

Ysis – це не просто лінзи, а інструмент, здатний надати якісний, ясний зір та можливість підкреслити свою індивідуальність

Ysis Distance
Якщо у клієнта є скарги на погіршення зору у вечірній та нічний час доби – опція Distance забезпечить чіткість та контрастність у темряві та сутінках.
Для вирішення цієї проблеми Rupp + Hubrach розробив дизайн, в якому оптична сила у верхній області лінзи зменшується на — 0,4 діоптрії (на 8мм вище зіниці)
Ysis Near
Для підвищення зорового комфорту при довгостроковій роботі на близьких відстанях – пропонуємо Вам опцію Near.
Спеціальна добавка у +0,5 діоптрії робить акцент на близькі дістанції та зменшує зорову напругу
Створи свою індивідуальність

Нема потреби у спеціальних добавках?

Отримайте ідеально збалансовану індивідуальну лінзу, що забезпечує ясний, чіткий зір, навіть по периферії

Оптимізація з урахуванням індивідуальних параметрів дозволяє прорахувати оптимальну силу лінзи та гарантує безкомпромісний оптичний комфорт

Високотехнологічний продукт, що виробляється індивідуально відповідно з особливостями рецепту, обраною оправою та зоровими завданнями

+ Максимальна точність зору
+ Найвища точність виготовлення
+ Гарантія адаптації та сумісності
+ Оптимізація під персональні зорові завдання
Переваги індивідуальних монофокальних YSIS
Максимально
широкі поля зору
Індивідуально адаптовані
під ваш зір
Зменшують напругу очей
під час роботи
на близьких відстанях
Чіткий зір
до самих країв
Акцент на відстані зору
Гострий зір вночі

Індивідуальні YSIS

Детальніше

Щоб зір був комфортним незалежно від відстані, треба просто придбати якісні лінзи. Монофокальні індивідуальні лінзи Ysis забезпечують справжній комфорт і нормальний зір практично в будь-яких умовах. Вони оптимізуються під потреби кожної окремої людини завдяки своїм унікальним особливостям, що позначається безпосередньо на точності та чіткості зору.

Якісні німецькі монофокальні лінзи оптом та їх основні особливості

Ysis пропонує гідний асортимент, в якому можна знайти лінзи для різних стилів життя. Тому кожна людина обов'язково знайде для себе щось особливе, що робить лінзи важливим інструментом для забезпечення якісного зору. Додатковою перевагою стає можливість підкреслити свої індивідуальні особливості. Головне замовити індивідуальні монофокальні лінзи в перевіреному місці, щоб розраховувати на оригінальне походження, чесні ціни та всі інші переваги.

Індивідуальні лінзи чітко підходять під особливості зору конкретної людини. Тому можна розраховувати, що зір точно буде чітким, навіть по периферії. Серед основних переваг, якими володіють монофокальні лінзи під замовлення, можна відзначити:

  • Підвищення точності зору до максимально можливого рівню
  • Висока якість, точність виготовлення, навіть в найдрібніших деталях
  • Адаптація під конкретні умови використання
  • Широке поле зору
  • Навіть вночі зір буде досить гострим
  • Зменшується напруга під час роботи на невеликих відстанях.

Купити однофокальні німецькі лінзи під замовлення

Щоб придбати їх швидко, отримуючи кращий сервіс в даному сегменті, можна звернутися в спеціалізовану компанію. Ми пропонуємо швидке обслуговування, продукцію від перевіреного німецького бренду, чесні оптові умови та безліч інших переваг. Нескладно буде замовити однофокальні лінзі рупхубрах зі зручною та оперативною доставкою по всій території України. Менеджери допоможуть розібратися в тонкощах продукції та зробити правильний вибір. Купівля індивідуальних лінз в Україні ще не була настільки простою і доступною для всіх, як зараз.